Kwas hialuronowy – poziom zaawansowany

KWAS HIALURONOWY – POZIOM ZAAWANSOWANY

Kurs: Zaawansowane techniki iniekcji kwasu hialuronowego w obrębie twarzy i szyi.

Prowadząca: dr Małgorzata Kaźmierczak - Oleszczuk
Kierownik Kliniki Anti-Aging Invicta w Gdańsku
Właścicielka Gabinetów w gdyńskim Sea Towers
Specjalista Dermatolog w sopockim Derm-Al-u

W dobie wszechobecnego internetu wystarczy w Google wpisać Małgorzata Kaźmierczak - Oleszczuk, a ukażą nam się liczne wpisy dotyczące działalności Pani Doktor.
Znajdziecie Państwo zarówno jej rys pracy zawodowej jak i liczne artykuły dotyczące medycyny estetycznej sygnowane jej nazwiskiem oraz opinie pacjentów.
Wieloletnie doświadczenie dr Oleszczuk na polu Medycyny Estetycznej połączone z umiejętnością przekazywania wiedzy sprawia, że szkolenia przez nią prowadzone cieszą się dużą popularnością. Zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.
Pani Doktor podpowie jak zacząć praktykować i jak się do tego przygotować. Podzieli się też różnymi technikami pracy i powie kiedy z jakich najlepiej jest korzystać. Omówione zostaną okolice, w których zabieg można przeprowadzić i te, których ze względu na bezpieczeństwo pacjenta należy unikać.
Na szkoleniu będą Państwo pracować na niemieckich preparatach HYABELL®, które wyróżniają się doskonałymi właściwościami reologicznymi oraz łatwością podania, dzięki czemu idealnie nadają się dla osób początkujących jak i zaawansowanych lekarzy praktykujących medycynę estetyczną. Ich szeroka gama pozwoli na dopasowanie odpowiedniego preparatu do każdej okolicy, którą chcemy poddać działaniu kwasu hialuronowego.
Spotkamy się w małych, maksymalnie 5- osobowych grupach i każdy z uczestników będzie mógł wykonać samodzielnie kilka wybranych zabiegów. Będzie też możliwość wykonania zabiegów u koleżanek/kolegów z grupy jeśli będzie taka wola.
Szkolenia odbywają się w Gdyni w budynku Sea Towers w przepięknie położonym gabinecie z widokiem na morze. Zaledwie 2 minuty drogi spacerem od kompleksu Sea Towers znajduje się Hotel Marriott - Courtyard Gdynia Waterfront gdzie rekomendujemy aby się zatrzymać. W odległości kolejnych kilku minut leżą liczne restauracje, urokliwe kawiarenki, bulwar nadmorski, słynny Teatr Muzyczny i Gdyńskie Centrum Filmowe oraz jedno z największych centrów handlowych w Polsce- Riviera. Można zatem połączyć pożyteczne z przyjemnym i spędzić weekend szkoleniowo-relaksacyjny w Gdyni lub w Trójmieście.

Miejsce kursu: Gdynia, Sea Towers

Program kursu:

 1. Analiza proporcji twarzy i dobór odpowiedniego zabiegu z ich uwzględnieniem.
 2. Zaawansowane techniki iniekcji kwasu hialuronowego. Pokaz na pacjentach z wykorzystaniem preparatów HYABELL®.
 3. Wypełnienie kwasem hialuronowym:
  • skroni,
  • nosa,
  • brody,
  • bruzd marionetek,
  • owalu twarzy metodą wielopunktową,
  • doliny łez,
  • poprzecznych zmarszczek na szyi i innych rzadszych wskazań.

Pokazy na pacjentach i samodzielne wykonywanie zabiegów preparatami marki HYABELL®.
Program kursu zaawansowanego dobieramy pod Państwa potrzeby. Prosimy o wskazanie w zgłoszeniu okolic, które chcieliby Państwo przećwiczyć, abyśmy mogli jak najlepiej zaplanować przebieg kursu.
Jeśli uczestnicy szkolenia będą zainteresowani demonstracją zabiegów w innych okolicach prosimy o zgłoszenie min 2 tygodnie przed terminem celem zabezpieczenia odpowiednich modeli.
W czasie szkolenia istnieje możliwość wzajemnego wykonywania zabiegów między uczestnikami szkolenia pod okiem prowadzącego.
Czas trwania: 7h
Ilość osób: 3-5 osób
Cena: 3000zł

Terminy szkoleń:
23.02- kurs podstawowy
23.03- kurs podstawowy
27.04- kurs zaawansowany
25.05- kurs podstawowy
8.06- kurs podstawowy
6.07- kurs zaawansowany
31.08- kurs podstawowy
28.09- kurs podstawowy
26.10- kurs zaawansowany
23.11- kurs podstawowy
7.12- kurs podstawowy

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres info@hyabell.pl. Zgłoszenie powinno zawierać:
1. Imię i nazwisko uczestnika
2. Numer wykonywania zawodu
3. Termin szkolenia
4. Dane do faktury/ paragonu
5. Opcjonalnie- okolice, którymi jest zainteresowany kursant

Jeśli któryś z uczestników miałby szczególną prośbę o poćwiczenie aplikacji preparatu w konkretnej okolicy prosimy o wskazanie tego w zgłoszeniu szkoleniowym celem doboru odpowiednich modeli.
Po odbyciu szkolenia istnieje możliwość zakupu preparatów HYABELL® w specjalnej cenie dla kursantów.